NAUCZAMY  OD WIELU LAT I DLATEGO NASZE LEKCJE SĄ

SKUTECZNE

Czas zajęć wykorzystujemy optymalnie i efektywnie. Stawiamy na skuteczne i sprawdzone metody nauczania, które maksymalnie rozwijają umiejętności naszych uczniów i stymulują ich rozwój. Dbamy o to, by nauka była intensywna oraz angażująca. 

                   
MOTYWUJĄCE

Wysiłek i zaangażowanie naszych uczniów zawsze są nagradzane. Nasz wyjątkowy system motywacyjny pozwala na wymianę zdobytych za różne aktywności naklejek na ciekawe gadżety edukacyjne. To naprawdę działa i przynosi mnóstwo FRAJDY! 

DYNAMICZNE I KREATYWNE

Wiemy, że nauka nie może być nudna. Stawiamy więc na zróżnicowane, dynamiczne i kreatywne metody i formy nauki. Wplatamy gry i zabawy, elementy muzyki. Maksymalnie angażujemy uczniów do nauki. Wykorzystujemy do tego nasze autorskie sposoby oraz energię pełnych pasji lektorów.

PRZEMYŚLANE

Każda nasza lekcja jest przemyślana i zorganizowana tak, aby uaktywnić każdego z naszych uczniów, utrwalić jego wiedzę i maksymalnie wykorzystać jego potencjał. Wierzymy, że każde Dziecko może osiągnąć sukces.

    Oto co oferujemy Tobie i Twojemu Dziecku

CERTYFIKAT

na zakończenie kursu uczniowie, otrzymują certyfikaty przedstawiające szczegółowe informacje dotyczące poziomu osiągnieć z poszczególnych umiejętności językowych.

MAŁE GRUPY

uczniowie STACJI EDUKACJI uczą się w małych grupach dobranych wiekowo, co gwarantuje nie tylko komfort nauki, ale i zbliżony poziom znajomości języka.

DUŻO MÓWIENIA

na lekcjach w STACJI EDUKACJI uczniowie dużo mówią i uczą się reagować językowo w różnych życiowych sytuacjach.

AUTORSKIE MATERIAŁY

po wielu latach z pracy z dziećmi ułożyliśmy własne podręczniki i karty pracy, które efektywnie wykorzystują czas lekcji i są w stanie sprostać naszym wysokim oczekiwaniom. Różnorodne, ciekawe i bogate w liczne ćwiczenia.

CIEKAWE WYDARZENIA

w STACJI EDUKACJI Twoje Dziecko weźmie udział w konkursach, warsztatach DIY oraz ciekawych wydarzeniach związanych z kulturą krajów anglojęzycznych.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

w STACJI EDUKACJI szczególnie dbamy o wysoką jakość zajęć i ich skuteczność. Stale podnosimy swoje kwalifikacje oraz doposażamy szkołę w nowe materiały dydaktyczne.

" Każde Dziecko zasługuje na radość płynącą z postępów w nauce.  Celem naszej szkoły jest stworzenie dzieciom optymalnych warunków do osiągania sukcesów i rozwijania się".

Magdalena Techmańska-Czapska (właścicielka STACJI EDUKACJI)

WIEDZA JEST WAŻNA

ale nauka to długi proces, który wymaga czasu, wysiłku i zaangażowania. Stopień opanowania języka zależy od wielu czynników. Jednym z nich jest dobrze opracowany i przemyślany kurs. My stawiamy na:

  • solidną znajomość słownictwa i gramatyki
  • doskonalenie umiejętności mówienia
  • osłuchanie się z językiem obcym
  • przemyślany i spójny program nauczania

JESTEŚMY PRZEKONANI, ŻE NASZA SZKOŁA TO DOBRY WYBÓR

STACJA EDUKACJA  to wyjątkowe miejsce, które powstało w 2014 roku z pasji do nauczania. Edukacja jest ważna, a my chcemy nauczać skutecznie, nowatorsko i przyjaźnie mózgowi. Nasze zajęcia budujemy w oparciu o odkrycia i zalecenia neurodydaktyki. Wierzymy, że nauka może być fascynująca i przyjemna a jej efekty namacalne.Nauczamy tak, aby nasi uczniowie zdobytą wiedzę potrafili zastosować w praktyce. 

 ODWIEDŹ NASZE PROFILE i zobacz jak nauczamy(c)2018, Wszelkie Prawa Zastrzeżone